درباره ما

شرکت پتروفرین در سال 1386 با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه سیستمهای ایمنی و حفاظتی با تمرکز بر صنایع نفت، گاز و پتروشیمی تاسیس گردید.

علاوه بر تجربه موسسین شرکت، بهره گیری از تخصص کمپانی های صاحب تکنولوژی و مطرح در زمینه سیستمهای ایمنی، سیستمهای اعلام حریق، اطفاء حریق، نشت گاز، سیستمهای نظارت تصویری، سیستمهای کنترل تردد، سیستمهای صوت و پیج و … ، این شرکت را قادر به ارائه خدمات طراحی، تأمین و نصب و راه اندازی در سطح بالایی از کیفیت نموده است.

عقد قراردادها و موافقتنامه های همکاری متعدد با شرکتهای بزرگ اروپایی و آسیایی به همراه ارائه خدمات مهندسی مطلوب، این شرکت را در زمانی نه چندان طولانی از تأسیس، تبدیل به یک مجموعه پیشرو با تکیه بر تکنولوژی روز دنیا در عرصه های مختلف این صنعت نموده است.

پشتوانه مالي و توان بازرگاني شرکت پتروفرين باعث گردیده کليه امور مهندسي،  تهيه و تدارک تجهيزات، نصب و راه اندازي سیستمها و ارائه خدمات پس از فروش در بخشهای تخصصي مربوطه نیز با مناسبترين قيمت و در کوتاهترين زمان ممکن به انجام برسد.

واحدهای ذیل انجام امور مهندسی، تدارکات و تأمین کالا، نصب و راه اندازی، خدمات پس از فروش و ارتقاء کیفیت خدمات شرکت را بر عهده دارند. این واحدها عبارتند از:

  • طراحی و مهندسی
  • بازرگانی
  • برنامه ریزی و کنترل پروژه
  • مالی و اداری
  • امور اجرایی

واحد تحقیق و توسعه

600 +
متر مربع فضای اداری
300 +
متر مربع انبار و کارگاه
(مسقف)
35 +
پرسنل شرکت

پروژه ها

PROJECTS

همکاران و برندها

BRANDS